Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy

Wyznacz trasę dojazdu
Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy

ul. Gdańska 163a
85-915 Bydgoszcz
Polska

Godziny pracy:
pon. – pt. 7:00–17:00
Biuro Obsługi Klienta:
pon. 7:00–17:00
wt .– pt. 7:00–15:00

tel.: (+48) 52 525 78 05
fax: (+48) 52 525 78 25
e-mail: bydgoszcz@amw.com.pl

NIP: PL 526-10-38-122

REGON: 011263946

Kierownictwo Oddziału

Szymon Durlak

Dyrektor Oddziału

tel.: (+48 52) 525 79 72
e-mail: s.durlak@amw.com.pl

Jan Moś

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 52) 525 87 15
e-mail: j.mos@amw.com.pl

Tomasz Popowski

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 52) 52 57 804
e-mail: t.popowski@amw.com.pl

Marketing i PR

Joanna Dydyszko

Kierownik

tel.: (+48 52) 52 57 890
e-mail: j.dydyszko@amw.com.pl

Tomasz Gagajek

Specjalista

tel.: (+48 52) 52 57 899
e-mail: t.gagajek@amw.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

Joanna Gwizdała

Specjalista

tel.: (+48 52) 52 57 813
e-mail: j.gwizdala@amw.com.pl

Ewelina Czajewska

Starszy inspektor

tel.: (+48 52) 52 57 901
e-mail: e.czajewska@amw.com.pl

Dział Nieruchomości

Przemysław Bukowski

Kierownik Działu

tel.: (+48 52) 52 57 846
e-mail: p.bukowski@amw.com.pl

Violetta Lubiewska

Główny specjalista

tel.: (+48 52) 52 57 859
e-mail: v.lubiewska@amw.com.pl

Jacek Smoczyński

Starszy specjalista

tel.: (+48 52) 525 78 43
e-mail: j.smoczynski@amw.com.pl

Małgorzata Szyszko

Specjalista

tel.: (+48 52) 52 57 826
e-mail: m.szyszko@amw.com.pl

Dział Gospodarki Mieniem Ruchomym

Marek Jaroszewicz

Kierownik

tel.: (+48 52) 52 57 823
e-mail: m.jaroszewicz@amw.com.pl

Alicja Kuliberda

Specjalista

tel.: (+48 52) 52 57 811
e-mail: a.kuliberda@amw.com.pl

Patrycja Bratyszewska

Specjalista

tel.: (+48 52) 52 57 812
e-mail: p.bratyszewska@amw.com.pl

Dział Zakwaterowania

Izabela Sędzicka - Piotrowska

Kierownik Działu

tel.: (+48 52) 52 57 953
e-mail: i.piotrowska@amw.com.pl

Emilia Schramka

Starszy specjalista

tel.: (+48 52) 52 57 959
e-mail: e.schramka@amw.com.pl

Karolina Ceglarska

Główny specjalista

tel.: (+48 52) 52 57 862
e-mail: k.grochowska@amw.com.pl

Przydział kwatery/lokalu mieszkalnego

Leźnica, Chełmno:
tel. 52 52 57 959;
Łask:
tel. 52 52 57 833;
Inowrocław, Brodnica, Łódź, Kutno, Zgierz:
tel. 52 52 57 971;
Bożenkowo, Ciechocinek, Debrzno, Gałków Mały, Grudziądz, Grupa, Łowicz, Piła, Płock, Regny, Skierniewice, Świecie, Toruń, Włocławek:
tel. 52 52 57 857;
Bydgoszcz:
tel. 52 52 57 836

Zakwaterowanie w internacie

Łódź, Regny, Zgierz, Łask, Leźnica Wielka, Skierniewice, Kutno, Grudziądz, Grupa, Chełmno, Brodnica:
tel. 52 52 57 839;
Bydgoszcz, Piła, Płock, Włocławek, Inowrocław, Toruń:
tel. 52 52 57 842

Świadczenie mieszkaniowe

Inowrocław, Chełmno: tel. 52 52 57 862
Brodnica, Toruń, Kutno, Piła, Łask: tel. 52 52 57 966
Bydgoszcz, Łęczyca, Łódź: tel. 52 52 57 886
Grudziądz: tel. 52 52 57 971

Odprawa mieszkaniowa

tel.: 52 52 57 862

Opłaty za używanie lokalu

tel.: 693 080 419, 52 52 57 861

Dział Windykacji

Mariusz Schuelke

p.o. Kierownika Działu

tel.: (+48 52) 52 57 821
e-mail: m.schuelke@amw.com.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Mariola Kozłowska

Kierownik

tel.: (+48 52) 525 78 03
e-mail: m.kozlowska2@amw.com.pl

Gabriela Płotnicka

Główny specjalista

tel.: (+48 52) 525 78 52
e-mail: g.plotnicka@amw.com.pl

Tomasz Sajdak

Główny specjalista

tel.: (+48 52) 525 78 14
e-mail: t.sajdak@amw.com.pl

Dział Inwestycji i Remontów

Michał Niechwiej

Kierownik

tel.: (+48 52) 52 57 969
e-mail: m.niechwiej@amw.com.pl

...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.

X Zamknij
PRZEJDŹ DO ANKIETY