Oddział Terenowy AMW we Wrocławiu

Oddział Terenowy AMW we Wrocławiu
ul. Zwycięska 39
53-033 Wrocław, Polska
tel. : (+48 71) 766 17 25 do 26
fax. : (+48 71) 766 17 34
e-mail: 
Kierownictwo Oddziału

Zbigniew Sieja
Dyrektor Oddziału
Tel.: (+48 71) 364 73 60
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: zbigniew.sieja@amw.com.pl

Janusz Paluszkiewicz
Zastępca Dyrektora
Tel.: (+48 71) 364 73 60
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: janusz.paluszkiewicz@amw.com.pl

Joanna Hamerska
Główny Księgowy
Tel.: (+48 71) 364 73 64
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: joanna.hamerska@amw.com.pl

Sekretariat

Dorota Raczyńska-Adamczyk
Asystent - sekretarz
Tel.: (+48 71) 364 73 60
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: dorota.raczynska@amw.com.pl

Sekcja Przejmowania i Zagospodarowania Nieruchomości

Teresa Osieka
Kierownik sekcji
Tel.: (+48 71) 364 73 66
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: teresa.osieka@amw.com.pl

Andrzej Derkacz
Starszy Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 94
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: andrzej.derkacz@amw.com.pl

Anna Grzesińska
Starszy Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 90
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: anna.grzesinska@amw.com.pl

Tomasz Klepacz
Starszy Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 81
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: tomasz.klepacz@amw.com.pl

Alina Aszurkiewicz
Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 70
E-mail: alina.aszurkiewicz@amw.com.pl

Joanna Pruchnicka
Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 80
E-mail: joanna.pruchnicka@amw.com.pl

Marcin Dyki
Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 97
E-mail: marcin.dyki@amw.com.pl

Anna Ząbek
Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 89
E-mail: anna.zobek@amw.com.pl

Robert Naborczyk
Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 98
E-mail: robert.naborczyk@amw.com.pl

Sekcja Marketingu i PR

Marianna Gordowy
Kierownik sekcji
Tel.: (+48 71) 364 73 71
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: marianna.gordowy@amw.com.pl

Krzysztof Pawłowski
Starszy Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 79
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: krzysztof.pawlowski@amw.com.pl

Karolina Grabarczyk
Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 78
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: karolina.grabarczyk@amw.com.pl

Paweł Łapot
Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 99
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: pawel.lapot@amw.com.pl

Sekcja Przejmowania i Zagospodarowania Rzeczy Ruchomych

Marian Bednarski
Kierownik sekcji
Tel.: (+48 71) 364 73 63
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: marian.bednarski@amw.com.pl

Stanisław Radzik
Starszy Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 67
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: stanisław.radzik@amw.com.pl

Aleksandra Bywalec
Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 83
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: aleksandra.bywalec@amw.com.pl

Adam Kantek
Specjalista
Tel.: (+48 71) 364 73 82
Fax: (+48 71) 766 17 34
E-mail: adam.kantek@amw.com.pl

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć
w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
X Zamknij