Oddział Terenowy AMW w Szczecinie

Oddział Terenowy AMW w Szczecinie
ul. Księcia Sambora 4
70-232 Szczecin, Polska
tel. : (+48 91) 814 61 11
fax. : (+48 91) 814 61 34
e-mail: 
Kierownictwo Oddziału

Ryszard Bindas
Dyrektor Oddziału
Tel.: (+48 91) 814 61 11
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: ryszard.bindas@amw.com.pl

Dorota Sobocińska
Główny Księgowy
Tel.: (+48 91) 814 61 30
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: dorota.sobocińska@amw.com.pl

Ewa Pieńkowska
Zastępca Dyrektora
Tel.: (+48 91) 814 61 11
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: ewa.pienkowska@amw.com.pl

Sekretariat

Agnieszka Adamek
Asystent - sekretarz
Tel.: (+48 91) 814 61 11
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: agnieszka.adamek@amw.com.pl

Sekcja Przejmowania i Zagospodarowania Nieruchomości

Dariusz Borys
Kierownik
Tel.: (+48 91) 814 61 25
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: dariusz.borys@amw.com.pl

Agnieszka Soroka
Specjalista
Tel.: (+48 91) 814 61 23
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: agnieszka.soroka@amw.com.pl

Alicja Samburska
Specjalista
Tel.: (+48 91) 814 61 24
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: alicja.samburska@amw.com.pl

Eliza Koclejda
Specjalista
Tel.: (+48 91) 814 61 23
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: eliza.koclejda@amw.com.pl

Sekcja Marketingu i PR

Jarosław Nadzieja
Starszy Specjalista
Tel.: (+48 91) 814 61 14
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: jaroslaw.nadzieja@amw.com.pl

Dorota Sypniewska
Specjalista
Tel.: (+48 91) 814 61 15
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: dorota.sypniewska@amw.com.pl

Sekcja Przejmowania i Zagospodarowania Rzeczy Ruchomych

Tomasz Żytniak
Kierownik sekcji
Tel.: (+48 91) 814 61 18
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: tomasz.zytniak@amw.com.pl

Damian Ewicz
Specjalista
Tel.: (+48 91) 814 61 32
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: damian.ewicz@amw.com.pl

Piotr Kępa
Specjalista
Tel.: (+48 91) 814 61 36
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: piotr.kepa@amw.com.pl

Kamila Dudziak
Starszy referent
Tel.: (+48 91) 814 61 19
Fax: (+48 91) 814 61 34
E-mail: kamila.dudziak@amw.com.pl

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć
w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
X Zamknij